Ēku pārvaldīšana Rīgā un tās apkaimē

Namu apsaimniekotājs, kam var uzticēties

Namu apsaimnie-kotājs,
kam var uzticēties

Berga Namu apsaimniekošanas pakalpojums nodrošina daudzdzīvokļu ēku iemītniekiem Rīgā un tās apkaimē modernu, godīgu un uzticamu pārvaldības modeli, padarot mājas par drošu, sakārtotu un patīkamu vidi ikvienam.

Apnikusi negodīga un necaurspīdīga ēku apsaimniekošanas prakse?

Vai arī Tu esi piedzīvojis situāciju, kad:

Bet Tu taču vēlies dzīvot droši, vienmēr esot lietas kursā par visu, kas saistīts ar Tavām mājām, vai ne?

Pienācis laiks nomainīt savas ēkas pārvaldnieku!

Tu esi pelnījis dzīvot drošā vidē, par kuru ir gatavi parūpēties pieredzējuši jomas profesionāļi!
Mēs, Berga Namu komanda, esam par modernu, caurspīdīgu sistēmu un uzskatām, ka ikviena nama iedzīvotājam ir tiesības zināt visu par savas ēkas pārvaldīšanu, gūstot partneri, kam var uzticēt savu īpašumu bez raizēm.

SIA “Berga Nami” ir valstī atzīts profesionāls namu pārvaldīšanas uzņēmums, kas ir iekļauts Būvniecības valsts kontroles biroja uzturētajā Dzīvojamo māju pārvaldnieku reģistrā ar 810. kārtas numuru.
0 +
gadu pieredze ēku apsaimniekošanas jomā
0
nami atrodas mūsu pārvaldības paspārnē;
0
dzīvokļu īpašnieki uzticas mūsu pakalpojumam.
0 m2
kopējā pārvaldītā dzīvokļu platība
0 +
gadu pieredze ēku apsaimniekošanas jomā
0
nami atrodas mūsu pārvaldības paspārnē
0
dzīvokļu īpašnieki uzticas mūsu pakalpojumam
0 m2
kopējā pārvaldītā dzīvokļu platība

Uzticami un moderni apsaimniekošanas pakalpojumi

Berga Nami ir dzīvojamo ēku pārvaldnieks, kura lielākā vērtība ir godīga un vienlīdzīga attieksme pret katru klientu, izturoties pret tā īpašumu kā savējo.

Mēs sniedzam pilnu pārvaldīšanas pakalpojumu klāstu – uzkopšanu, tehnisko apkalpošanu un pašu pārvaldīšanu, lai Tev nebūtu jādomā ne par ko!

Ēkas un teritorijas uzkopšanas darbi

Pieskaries, lai uzzinātu vairāk
Kāpņu telpu un citu koplietošanas telpu ikdienas uzkopšana un ģenerāltīrīšana;
Īpašuma teritorijas ikdienas uzkopšana, ieskaitot zāles pļaušanu un lapu vākšanu;
Apstādījumu kopšana, zālāju uzturēšana un apzaļumošana;
Sniega tīrīšana, izvešana un apledojuma likvidēšana;
Deratizācija un dezinsekcija.
blank

Tehniskās uzturēšanas darbi

Pieskaries, lai uzzinātu vairāk
Elektroapgādes sistēmas un apgaismojuma uzturēšana;
Siltumapgādes, ūdensapgādes, gāzes apgādes un kanalizācijas sistēmas tehniskā apkalpošana;
Ventilācijas un dzesēšanas sistēmas tehniskā apkalpošana;
Liftu tehniskā apkalpošana;
Sīkie remonta darbi;
Ēkas konstruktīvo elementu uzraudzība;
Avārijas dienests 24h diennaktī.
blank

Kopīpašuma pārvaldīšanas un administrācijas darbi

Pieskaries, lai uzzinātu vairāk
Ilgtermiņa pārvaldīšanas plāna sastādīšana;
Komunālo pakalpojumu piegāde un līgumu slēgšana;
Ēkas finanšu uzskaites nodrošināšana;
Remontdarbu izpildes kontrole;
Parādu piedziņa, juridiskais atbalsts un lietvedība;
Kopīpašuma sapulču organizēšana;
Remontdarbu organizēšana u.c. dzīvokļu īpašnieku lēmumu īstenošana.
blank

Moderns klientu portāls Tavām ērtībām

Mūsu klientu portāls un aplikācija ir vieta, kur ikviens klients ērtā un saprotamā veidā var:

Kā uzsākt sadarbību ar Berga Namiem?

2. Sagaidi mūsu zvanu
Ar Tevi sazināsies kāds no Berga Namu komandas, lai norunātu Tev ērtāko laiku klātienes vai attālinātajai sarunai par iespējamajiem sadarbības modeļiem
3. Sastādām piedāvājumu
Pēc tikšanās ar Berga Namu pārstāvi mēs sastādīsim piedāvājumu turpmākās sadarbības iespējām, ņemot vērā tieši Tavas vēlmes un nama īpašības
4. Sapulcējamies sarunai ar visiem nama iedzīvotājiem
Sapulcējam klātienē vai attālināti visus Tava nama iedzīvotājus, kuriem prezentēsim izveidoto sadarbības piedāvājumu
5. Kopīgi pieņemiet lēmumu
Kopā ar saviem kaimiņiem vienojaties par sadarbības turpināšanu. Atceries, ka sadarbība var notikt gadījumā, ja vismaz 51% no mājas iedzīvotājiem snieguši pozitīvu atbildi!
6. Slēdzam līgumu un aprūpējam Tavu namu
Noslēdzam turpmākās sadarbības līgumu un atbrīvojam Tevi un Tavus kaimiņus no visām raižu važām, garantējot, ka jūsu nams būs nonācis labās rokās!
Previous
Next

Mūsu klienti:

Tavs īpašums būs drošās un gādīgās rokās

Uzticot savas ēkas pārvaldību Berga Namiem, Tu vari būt drošs, ka vienmēr gūsi:

Godīgu un vienlīdzīgu attieksmi

Mūsu komandas profesionāļi pret katra klienta īpašumu izturas kā pret savu. Turklāt garantējam, ka visa ar namu apsaimniekošanas procesiem, finansēm un citām niansēm saistītā informācija ir viegli pieejama un ērti pārskatāma tā nama īpašniekiem.

blank
blank

Modernu un kvalitatīvu servisu

Lai sniegtu saviem klientiem pienācīgus apsaimniekošanas pakalpojumus, rūpīgi sekojam līdzi inovācijām visām pasaulē, investējot jaunākajos aprīkojumos un tehnikās. Tāpat, domājot par klientu ērtībām, esam izveidojuši parocīgu un viegli saprotamu klientu portālu un mobilo aplikāciju, lai ikvienam būtu iespēja piekļūt sev aktuālai informācijai jebkurā laikā un vietā.

Atvērtu un pretīmnākošu komunikāciju

Mums ir svarīgi, lai mūsu klienti jūtas sadzirdēti ikvienā brīdī. Esam izveidojuši ērtu čatu saziņai ar savu pārvaldnieku, lai visas neskaidrības un bažas var ātri un vienkārši atrisināt, savstarpēji sadarbojoties. Turklāt mēs nodrošinām paši savu avārijas dienestu, kas pieejams 24/7, sniedzot pilnīgu drošības sajūtu savās mājās. Vari būt drošs – mēs Tevi nepametīsim vienu!

blank
blank

Caurspīdīgas remontdarbu izmaksas

Tev vairs nebūs jāprāto, vai ēkas remonta darbiem atvēlētie līdzekļi tiek pilnvērtīgi iztērēti tieši tur, kur paredzēts – Tu vienmēr saņemsi skaidras atskaites par katru izmaksu centu, kas ieguldīts Tavas ēkas remontdarbiem!

Ko saka mūsu klienti:

“Izvēlējāmies SIA Berga nami, jo mums ir svarīga tiesiskā paļāvība – apsaimniekotājs, kas pārzina likumus un nepārkāpj mūsu, īpašnieku, tiesības. Uzrunāja arī atsaucība, pacietīgi skaidrojot un izdarot vairāk nekā prasīts, ja nepieciešams. Naudas pārvaldīšanā svarīgs ir godīgums, tāpēc iespēja saņemt regulāras atskaites un to pieejamība klientu portālā ir liels ieguvums, salīdzinot ar iepriekšējo apsaimniekotāju.”

Inese

Parka iela 24A, Limbaži

“SADARBĪBA ar SIA “Berga nami” mums ir no 2021. gada 1. augusta. Tieši sadarbība būs piemērotākais vārds šim pārvaldīšanas un apsaimniekošanas līgumam. Ar SIA “Berga nami” vairs nav jādomā, kam kādas tiesības un pienākumi. Kopīgiem spēkiem tiek atrisināts viss. SIA “”Berga nami” var raksturot šādi – ir problēma, ir risinājums. Mēdz izdomāt dažādus risinājumus nestandarta situācijām, nestrādā pēc vienas formulas. Visi darbi tiek saskaņoti ar mājas pilnvaroto personu. SIA “Berga nami” savu profesionalitāti apliecina, nodrošinot 24/7 servisu augstākajā līmenī.”

Arvis

Ilūkstes iela 109 k-2, Rīga

“Mūsu māju iepriekš apsaimniekoja pašvaldības apsaimniekotājs. Sadarbība ar to bija ļoti sarežģīta un prasīja daudz laika. Kopš mūsu māju apsaimnieko SIA “Berga nami”, esam realizējuši apjomīgus remonta darbus par cenām, kuras iepriekšējais pārvaldnieks nevarēja piedāvāt. Tāpat SIA “Berga Nami” operatīvi risina ikdienas jautājumus (piemēram spuldzīšu nomaiņa, teritorijas uzkopšana), kas pirms tam mums bija jāraksta iesniegums un jāgaida vairākas nedēļas kamēr pašvaldības uzņēmums šo jautājumu varbūt atrisina. Berga Nami strādā atsaucīgi un zinoši darbinieki ar kuriem mūsu mājai ir viegli atrisināt visus jautājumus.”

Sergejs

Lēdurgas iela 24, Rīga

Vēlies, lai par Tavu namu beidzot parūpējas pienācīgi?

Piesakies bezmaksas sarunai ar Berga Namiem!

Ja kopā ar kaimiņiem esat nolēmuši, ka pienācis laiks pelnītām pārmaiņām nama pārvaldībā, piesakies bezmaksas sarunai ar mūsu profesionāļiem, kuras laikā:

Pasteidzies, jo šim mēnesim atlikušas vien:
9
bezmaksas
konsultāciju vietas

Godīga attieksme un caurspīdīga sistēma garantēta

Mēs nodrošinām modernu pārvaldības procesu, rūpējoties par katru namu kā savu īpašumu. Vari būt drošs, ka Berga Nami strādās saskaņā ar pārvaldīšanas plānu un īpašnieku lēmumiem, vienmēr nodrošinot Tev pieeju visai aktuālajai informācijai par Tavu namu.

Tev ir tiesības dzīvot drošā un sakārtotā vidē!

Piesakies bezmaksas konsultācijai
ar Berga Namiem jau tagad!

Biežāk uzdotie jautājumi

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem atradīsi šeit. Ja gadījumā kas palika neskaidrs, lūdzu, sazinies ar mums!

Jā, Berga Namu speciālisti Jums palīdzēs novadīt pārvaldnieka maiņas procesu – sagatavosim  visu nepieciešamo dokumentāciju, kā arī palīdzēsim noorganizēt mājas sapulci par pārvaldnieka maiņu. Atliek vien pieteikties bezmaksas konsultācijai, kuras laikā palīdzēsim noskaidrot visus jautājumus par pārvaldnieka maiņu.

Jā, Berga Nami piedāvā pakalpojumus arī biedrībām, kuras jau veic sava īpašuma apsaimniekošanu, taču vēlas kā ārpakalpojumu izmantot profesionāla pārvaldnieka piedāvājumu klāstu, vienlaikus saglabājot pilnu kontroli pār sava īpašuma naudas līdzekļiem. Šajā modelī starp biedrību un Berga Namiem tiek noslēgts līgums par atsevišķu pārvaldīšanas pakalpojuma sniegšanu no pārvaldnieka puses.

Berga Nami apsaimnieko mājas, kuras atrodas Rīgā un Rīgas rajonā, Siguldā un Limbažos.

Izmaksas katrai ēkai veidojas individuāli, ņemot vērā konkrētas nianses katrai mājai un tās teritorijai. Apsaimniekošanas vidējās izmaksas parasti ir robežās no 0,45 EUR līdz 0,60 EUR mēnesī no viena dzīvokļa kvadrātmetra. 

Kontaktinformācija

Ganību dambis 24D, Rīga

(+371) 25006000
info@berganami.lv

Juridiskā informācija

SIA “Berga Nami

Reģ nr. 40203196110
AS Swedbank: LV83HABA0551047416779

AS SEB banka: LV08UNLA0055001033102