Uzkopšanas pakalpojumi tīrai videi

Profesionāli telpu un teritoriju ikdienas uzkopšanas darbi

SIA “Berga Nami Serviss” ikdienas uzkopšanas darbu pakalpojums palīdz ikvienam komercēku, sabiedrisko ēku un noliktavu īpašniekam, kā arī biroja telpu nomniekam iegūt tīru un sakoptu vidi, ietaupot laiku, resursus un pūliņus.

Pietiek tērēt laiku un resursus uzticama uzkopšanas personāla meklēšanā un apmācīšanā!

Tev nav jātērē savs laiks uzkopšanas personāla atlasei un apmācīšanai, katru reizi raizējoties, vai tas būs uzticams un strādās godprātīgi un kvalitatīvi!

Pievērsies citām sev svarīgām nodarbēm un ļauj par telpu un teritorijas apkopi parūpēties pieredzējušu profesionāļu komandai, kas nodrošinās vienmēr tīru un sakoptu vidi efektīvākam darbam!

Mūsu klienti:
blank
blank

Profesionāli uzkopšanas darbi tīrai un sakoptai videi

Mēs piedāvājam uzticamus augstas kvalitātes telpu un teritorijas uzkopšanas pakalpojumus ar mērķi nodrošināt pilna spektra servisu vienuviet:

Ikdienas uzkopšana un uzturēšana

Pieskaries, lai uzzinātu vairāk
Mūsu pieredzējusī komanda parūpēsies, lai Tavas darba telpas – sākot no neliela izmēra komerctelpām un birojiem līdz pat lielām noliktavām – būtu tīras un kārtīgas ik dienas.

Ēku fasāžu un logu mazgāšana

Pieskaries, lai uzzinātu vairāk
Veikli un pienācīgi tiksim galā arī ar noputējušiem logiem un nekoptām ēku fasādēm vairāku stāvu augstumā.

Paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšana

Pieskaries, lai uzzinātu vairāk
Mūsu komandas profesionāļi zina, kā atgūt Tavu glauno paklāju un ērto mēbeļu košās krāsas un patīkamo tekstūru, izmantojot atbilstošus, saudzīgus un kvalitatīvus līdzekļus.

Ģenerālā uzkopšana

Pieskaries, lai uzzinātu vairāk
Savedīsim kārtībā arī telpas, kas alkst pēc apjomīgākiem uzkopšanas darbiem, piemēram, celtniecības projekta izskaņā.

SIA "Berga Nami Serviss" uzkopšanas pakalpojums ir ideāli piemērots Tev, ja esi:

Komercēku vai lielo noliktavu īpašnieks

Tavā īpašumā un atbildībā ir biroju ēkas, tirdzniecības vai loģistikas centrs vai pat liela noliktava.

Biroja telpu nomnieks

Tu nomā lielāka vai mazāka izmēra biroja telpas, kam nepieciešama regulāra tīrīšana darba kvalitātes uzlabošanai.

Nekustamo īpašumu attīstītājs

Tu nodarbojies ar nekustamo īpašumu attīstīšanu un remonta darbiem, pēc kuriem ir nepieciešami apjomīgi uzkopšanas darbi pēc celtniecības.

Pieredze, kvalitāte un pieejamība

SIA “Berga Nami Serviss” komandas spēks slēpjas pārdomātā darba organizācijā, inovatīvu tehnoloģiju un moderna aprīkojuma izvēlē, kā arī regulārās darbinieku apmācības un darbu kvalitātes kontrolē, lai mūsu klienti vienmēr varētu iegūt pēc iespējas labāko servisu par pieejamu samaksu.

Ietaupi savu laiku, vairs neraizējoties par personāla atlasi, apmācīšanu darba kvalitāti

Mūsu profesionālā komanda parūpēsies par to Tavā vietā – no piemērotāko darbinieku atlases līdz uzkopšanas darbu kvalitātes uzraudzībai. Turklāt arī saimniecības preces sagādāsim mēs!

blank
blank

Iegūsti kvalitatīvu pakalpojumu nepārmaksājot

Mēs esam par godīgu un ikvienam pieejamu pakalpojumu praksi – izveidosim tieši Tavām vajadzībām piemērotāko sadarbības plānu, lai Tev ne par ko nav jāpārmaksā. Vari būt drošs, ka saņemsi vienmēr augstas kvalitātes pakalpojumu par samērīgu samaksu!

Saņem visus sev nepieciešamos uzkopšanas darbus vienuviet

Nepieciešams nomazgāt logus, iztīrīt dīvānus, nopucēt grīdas un vēl nopļaut zāli, bet katram darbam jāmeklē savs pakalpojuma sniedzējs? Mēs nodrošinām visus uzkopšanas pakalpojumus vienuviet, ļaujot Tev ietaupīt gan laiku, gan resursus!

blank
blank

Iegūsti godprātīgu servisu ar uzticamiem profesionāļiem

Atmet visas raizes par savu mantu un dokumentu drošību! Mūsu komandā ir tikai uzticami speciālisti ar augstu atbildības sajūtu – Tavas personīgās mantas, telpu atslēgas un dokumenti vienmēr atradīsies savās vietās!

Saņem pakalpojumu sev ērtā laikā

Kopīgi izstrādāsim Tev piemērotāko pakalpojuma saņemšanas grafiku, vienojoties par uzkopšanas darbu veikšanu brīžos, kad Tev tas ir visparocīgāk. Garantējam, ka mūsu komanda vienmēr ieradīsies objektā noteiktajā laikā!

blank

Kā uzsākt sadarbību ar SIA "Berga Nami Serviss"?

2. Iegūsti sadarbības piedāvājumu
Pēc bezmaksas sarunas mēs sagatavosim individuālu, tieši Tev pielāgotu piedāvājumu, vienojoties par vislabākajiem sadarbības nosacījumiem.
3. Saņem profesionālus uzkopšanas pakalpojumus bez raizēm
Kolīdz būsim vienojušies par sadarbību, kopīgi norunāsim darba uzsākšanas laiku un grafiku un ķersimies vērsim pie ragiem!
Previous
Next

Pakalpojuma izmaksas

Balstoties uz Tavām vēlmēm, mēs izveidosim Tev piemērotāko sadarbības piedāvājumu, taču lai Tu zinātu, ar ko rēķināties, droši ieskaties mūsu pakalpojumu cenrādī:

Ko saka mūsu klienti:

“Izvēlējāmies SIA Berga nami, jo mums ir svarīga tiesiskā paļāvība – apsaimniekotājs, kas pārzina likumus un nepārkāpj mūsu, īpašnieku, tiesības. Uzrunāja arī atsaucība, pacietīgi skaidrojot un izdarot vairāk nekā prasīts, ja nepieciešams. Naudas pārvaldīšanā svarīgs ir godīgums, tāpēc iespēja saņemt regulāras atskaites un to pieejamība klientu portālā ir liels ieguvums, salīdzinot ar iepriekšējo apsaimniekotāju.”

Inese

Parka iela 24A, Limbaži

“SADARBĪBA ar SIA “Berga nami” mums ir no 2021. gada 1. augusta. Tieši sadarbība būs piemērotākais vārds šim pārvaldīšanas un apsaimniekošanas līgumam. Ar SIA “Berga nami” vairs nav jādomā, kam kādas tiesības un pienākumi. Kopīgiem spēkiem tiek atrisināts viss. SIA “”Berga nami” var raksturot šādi – ir problēma, ir risinājums. Mēdz izdomāt dažādus risinājumus nestandarta situācijām, nestrādā pēc vienas formulas. Visi darbi tiek saskaņoti ar mājas pilnvaroto personu. SIA “Berga nami” savu profesionalitāti apliecina, nodrošinot 24/7 servisu augstākajā līmenī.”

Arvis

Ilūkstes iela 109 k-2, Rīga

“Mūsu māju iepriekš apsaimniekoja pašvaldības apsaimniekotājs. Sadarbība ar to bija ļoti sarežģīta un prasīja daudz laika. Kopš mūsu māju apsaimnieko SIA “Berga nami”, esam realizējuši apjomīgus remonta darbus par cenām, kuras iepriekšējais pārvaldnieks nevarēja piedāvāt. Tāpat SIA “Berga Nami” operatīvi risina ikdienas jautājumus (piemēram spuldzīšu nomaiņa, teritorijas uzkopšana), kas pirms tam mums bija jāraksta iesniegums un jāgaida vairākas nedēļas kamēr pašvaldības uzņēmums šo jautājumu varbūt atrisina. Berga Nami strādā atsaucīgi un zinoši darbinieki ar kuriem mūsu mājai ir viegli atrisināt visus jautājumus.”

Sergejs

Lēdurgas iela 24, Rīga

Mēs Tev palīdzēsim iegūt tīru un sakoptu darba vidi – piesakies bezmaksas sarunai jau tagad!

Aizpildi formu, piesakoties bezmaksas attālinātajai sarunai vai klātienes vizītei Tavā objektā, kuras laikā:

Pasteidzies, jo šim mēnesim atlikušas vien:
7
bezmaksas
konsultāciju vietas

Izmēģini un pārliecinies pats – nekādu saistību!

Izvēle par regulāru sadarbību Tev nav jāizdara uzreiz – piedāvājam noslēgt beztermiņa līgumu! Ja Tavi plāni kādā brīdī būs mainījušies, Tu varēsi atteikties no pakalpojumu saņemšanas jebkurā laikā bez saistībām!

Sper soli tuvāk tīrai un sakoptai darba videi!

Piesakies bezmaksas sarunai ar profesionālo un uzticamo SIA "Berga Nami Serviss" komandu jau tagad!

Biežāk uzdotie jautājumi

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem atradīsi šeit. Ja gadījumā kas palika neskaidrs, lūdzu, sazinies ar mums!

Mēs piedāvājam noslēgt beztermiņa sadarbības līgumu, noņemot no Tevis jebkādu atbildību. Līguma slēgšanas brīdī izrunāsim visus Tev svarīgos jautājumus. Turklāt Tev vienmēr būs iespēja līgumu apturēt uz laiku vai pārtraukt pavisam. Kopīgi atradīsim Tev piemērotu risinājumu arī negaidītās situācijās!

Uz dažādām ķibelēm spējam reaģēt aptuveni 2h laikā no informācijas saņemšanas brīža, taču viss ir atkarīgs no situācijas nopietnības, objekta atrašanās vietas, problēmu risinājumam nepieciešamā aprīkojuma, darbinieku iestaistes un citiem faktoriem.

To ir iespējams darīt, pusēm savstarpēji vienojoties un parakstot jauno līguma vienošanos.

Mūsu mērķis ir nodrošināt klientam piemērotāko risinājumu pakalpojumam – strādājam jebkurā dienā un jebkurā klientam ērtā laikā, arī agri no rīta!

Kontaktinformācija

Ganību dambis 24D, Rīga

(+371) 25006000
info@berganami.lv

Juridiskā informācija

SIA “Berga Nami Serviss

Reģ nr. 40103932587
AS SEB banka: LV70UNLA0055002493194