+371 25006000

24 stundu avārijas dienests: +371 25189933

Dzīvoklī sienas pelē dēļ miturma. Miturms visbiežāk veidojas, piemēram, padomju laikā celtajās ēkās caur ārsienām, jo tās nav siltinātas un, lai šos procesus varētu novērst, tiek ieteikts siltināt ārsienas, kas tiešā veidā ir saistīta tieši ar ēkas vai mājas renovācijas darbiem, kurus Berga Nami palīdz arī novadīt no sākuma līdz pat beigām.

Ja māja nav gatava kompleksai renovācijai un tā nav arī iekrājusi pietiekamus uzkrājuma fonda līdzekļus, lai varētu veikt konkrēti ārsienu siltināšanas darbus, tad ieteikums ir mēģinās pašiem dzīvokļu īpašniekiem, kam ir radusies šī problēma, siltināt šīs ārsienas savā teritorijā no dzīvokļa iekštelpas puses. Ir arī situācijas, kad dzīvoklī ir nepietiekama gaisa apmaiņa un veidojas kondecāts uz dzīvokļa iekštelpu sienām. Pie šādas situācas būtu nepieciešams papildus vēdināt iekštelpas vai atrast risinājumu, piemēram, šos vēdināšanai paredzētos risinājumus, iebūvēt esošajā loga rāmī. 

Ieteicams ir ēku renovēt kompleksi, jeb siltināt to. Tipiski tas nozīmē, ka tiek siltināts jumts jeb bēniņi, tiek siltināta fasāde, tiek siltināts cohols, tiek siltināts pagraba pārsegums. Pēc tam tiek mainītias visas ēkas inženierkomunikācijas, kā piemēram, apkures sitēmas, karstas, aukstais ūdens u.t.t., kas tad arī uzlabo šo ēkas kopējo energoefektivitāti. 

1 – Kopīpašums
2 – Rēķini
3 – Karstā ūdens cirkulācija
4 – Maksājumi par ūdens cirkulāciju
5 – Ūdens zudumi
6 – Deklarēto personu izmaiņas
7 – Atkritumi
8 – Lielgabarīta atkritumi
9 – Strīdu gadījumi
10 – Terases tīrīšana
11 – Autostāvvietas
12 – Klientu portāls
13 – Koplietošanas elektrība
14 – Namu apsaimniekotāja maiņas process
15 – Mājas parāds
16 – Individuāli remonta darbi
17 – Remonta darbu finansējums
18 – Pārvaldnieks nepilda darba pienākumus
19 – Kopsapulces
20 – Pilnvara
21 – Jauns īpašnieks dzīvoklim
22 – Ilgstoši novietots auto stāvvietā
23 – Parāds dzīvoklim
24 – Mantojums
25 – Vienādām mājām atšķiras komunālie rēķini
26 – Rēķinu komunālo maksājumu metodika
27 – Piekļūšana pie stāvvada
28 – Pelējums
29 – Energoefektivitāte